„U investic nestačí jen peníze. Vkládáme i své znalosti, zkušenosti s řízením firem, ale také odvahu uskutečnit změnu.“

Strategie Natlandu

V růstu mohou bránit různé problémy. My se snažíme je identifikovat, odstranit a pomoci se systémovou změnou pro další fungování. Pokud má podnik zajímavý produkt, službu nebo inovaci, ale má existenční problémy, snažíme se mu pomoci. Hledáme řešení, aby byl nakonec v nejlepší možné kondici. Nejsme v takových firmách jen investoři, jsme přímo krizoví manažeři. Stabilizujeme je a znovu nastartujeme. Změny někdy bolí, ale naše zkušenosti i odbornost ukazují, že je to často nutná podmínka, aby bylo možno znovu stoupat na vrchol. 

V těchto projektech jsme problem solver, který má pozitivní postoj k riziku. Při řízení projektů vyznáváme „hands-on“ přístup. Proto je řešení distressed assets naší opravdu silnou stránkou. Máme za sebou mnoho projektů, díky nimž je náš tým považován za jeden z nejsilnějších na trhu.

  • 13 Aktivních
    projektů
  • 13 Aktivních
    projektů

Za 10 let na trhu
jsme dosáhli mnohého

Za dvě desítky let na trhu jsme nasbírali bohaté zkušenosti s nejrůznějšími typy firem a tržních struktur. V současnosti jsme aktivně zainvestováni do 13 projektů, jednotlivé investice se pohybují od 20 do 300 milionů. Jsme zkušenými investory i do zahraničních projektů, včetně zámořských, ale naším zájmem jsou trhy EU.

Chytrost investice nespočívá v její velikosti.
Důležité je pochopit záměry a cíle.
My nalézáme způsoby, jak jich dosáhnout.

Investiční projekty

Žádný projekt v této kategorii.