„Mojí nejlepší investicí byl kapitál vložený do založení společnosti Natland.“

Máme bohaté zkušenosti

Aby firmy skutečně fungovaly, nestačí jim pouze poskytnout finanční prostředky. Společnostem předáváme také své zkušenosti a svou odbornost. Máme tým šikovných a nadšených lidí, kteří pomohli řadě firem v začátcích postavit se na vlastní nohy. Jiní naši specialisté se zaměřují na další rozvoj již zaběhnutých firem.

 • 13 Aktivních
  projektů
 • 50 Realizovaných
  projektů
 • 1345 mil. vlastní
  kapitál
 • 119 mil. čistý
  zisk

Růst našeho portfolia

Nezaměřujeme se jen na určité odvětví firem. Hledáme vhodné investice, které přinášejí zajímavý produkt, myšlenku, potenciál nebo za nimi stojí nadšený tým, který chce vytvořit něco výjimečného. Pro nás investice není jen finanční plán a výsledky. Investice jsou lidé, nápady nebo produkty. Za dvě desítky let na trhu jsme nasbírali mnoho zkušeností, a to s českými, ale i zahraničními projekty. Hlavní pozornost věnujeme trhu evropskému.

Investujeme chytře

„Žijeme v době chytrých telefonů, chytrých sítí, chytrých měst. Chytré Mapy a Chytré Farmy patří přímo mezi naše projekty. V analytickém týmu máme samé chytré lidi. Ale to stále nestačí. Chytrost investice nespočívá v její velikosti, ale v pochopení toho, co přesně je potřeba a jak toho nejchytřeji dosáhnout. To je naše specializace.“

David Manych

David Manych

Partner

Chytrost investice nespočívá v její velikosti,
ale v pochopení toho, co přesně je potřeba
a jak toho nejchytřeji dosáhnout.

Investiční projekty

Žádný projekt v této kategorii.