V takovém světě je dnes normální,
v Evropě a už i u nás,
spořit skrze investice..

Zaostáváme za Evropou

V Evropě jsme pátí nejpasivnější střadatelé. Na bankovních účtech držíme 68 % úspor. K takové opatrnosti není žádný objektivní důvod. Naše ekonomika se nepotýká s potížemi jako ekonomika řecká, bulharská či rumunská; tam může být opatrnost na místě. Naopak naše ekonomika nabízí investorovi možnost podílet se na jejím nadprůměrném růstu. Klíčem jsou tradiční finanční instrumenty nebankovního charakteru jako investiční fondy dluhopisy. V těch drží čeští střadatelé evropsky podprůměrných 10 %, respektive 4 %.

Dnes investuje každý

Už dávno neplatí, že investice jsou jen pro velké společnosti či instituce. Evropské domácnosti dnes investují do investičních fondů dvakrát více než před deseti lety, jen my nejdeme s dobou. Třeba i maďarský střadatel do nich vkládá dvakrát více, než český. A přitom tyto instrumenty nemusí pro investora znamenat zásadní navýšení rizika - pokud se rozhoduje podle prokázaných zkušenosti a důvěryhodnosti emitenta a způsob využití investovaných peněz. 

Chceme, aby s námi lidé vydělávali.

Jako investiční skupina investující do vlastních projektů, nad kterými máme plnou kontrolu, jsme schopni investorovi nabídnout zhodnocení volných prostředků doplněné o naši expertizu. Naše finanční instrumenty nejsou loterie.

Ať už jde o majitele firem, startupové nadšence, nebo širokou veřejnost, která s námi jednoduše zhodnocuje své volné zdroje, všem investorům nabízíme zázemí schopného, stabilního týmu a perfektně zvládnutého procesu investování do firem a developmentu.  

S námi má investor zároveň nadstandardní míru jistoty. Při tvorbě programů pro investory spolupracujeme s renomovanými bankami jako J&T Bank. V rámci úspěšné certifikace jedné z našich dceřiných firem prošel bezpečnostní prověrkou Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) i Natland jako vlastník.

Fondy

Investiční fond přebírá za investora monitorovací práci, že jsou jeho prostředky neustále používány k vyššímu a bezpečnějšímu zhodnocení, k vybudování něčeho skutečně hmatatelného, co klienti ocení. 

Co budou mé peníze financovat a jaké má pro mě investiční fond výhody?

Více o fondech

Dluhopisy

Slovo „dluh“ sice hledí do minulosti, ale „dluhopis“ se dívá dopředu, neboť umožňuje firmám růst k větší ziskovosti. A investorovi k finančnímu výnosu z této cesty.

Co budou mé peníze financovat a jaké má pro mě dluhopis výhody?

Více o dluhopisech