CleverAnalytics na Czech Internet Foru 2017

Šéf CleverAnalytics Ondřej Tomas přednášel o online/offline integraci na konferenci Czech Internet Forum 2017. Letos byl generálním partnerem technologický hub MindForge ze skupiny Natland Group.

Jak mohou mapy pomáhat (nejen) v online businessu? V současné době moderní obchodník využívá e-shopy a nástroje e-commerce k tomu, aby získal data o umístění v síti. Proto je místo, kde se zákazník reálně nachází, stále důležitější.

Prodejci v sektoru B2C chtějí vědět, jak umístění obchodu ovlivňuje prodej online a naopak. Víc a víc otázek businessu začíná slovem: "Kde?"

Nejlepší odpověď poskytuje location intelligence (LI), protože podává přehlednou a komplexní analýzu výkonnosti i potenciálu podniku.

Pro vyhodnocení způsobu, jakým zákazník používá web, je nejlepší volbou Google Analytics. Pokud ale hledáte locations intelligence platformu, je lepší řešení CleverAnalytics. Je unikátní v tom, že kombinuje data z CRM strategií, Google Analytics, věrnostních zákaznických programů, doručovacích adres a veřejně dostupných demografických údajů. To vše pak vizualizuje ve formě interaktivních map.

Konference Czech Internet Forum, která se konala 19. října 2017, je nejvýznamnější událostí v České republice zaměřená na nejnovější trendy v online světě.

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále