Colpirio: Zacílení na konkrétního zákazníka

„Prediktivní modely a zpracování velkých dat pomohou v marketingu v každé fázi cílení na konkrétního zákazníka. My například dnes pracujeme téměř se sedmi miliony profilů, které jsou neustále aktualizovány, takže přesnost je poměrně vysoká,“ píše dnes v příloze ICT revue Hospodářských novin Vladan Hejnic, CEO společnosti Colpirio.

Její platforma pro prostředí českého internetu zvládne zpracovat přes 30 000 událostí za sekundu a aktualizuje prediktivní model každého zákazníka dle jeho aktivity několikrát za hodinu. Následně v reálném čase doporučuje konkrétní produkt a udává i pravděpodobnost, s jakou si ho člověk koupí.

Letošní rozjezd tohoto projektu finančně podpořila skupina NATLAND Group, která má v Colpiriu přibližně třetinový vlastnický podíl prostřednictvím společnosti GAUSS Algorithmic. Ta se zabývá především analýzou velkých dat, strojovým učením a prediktivní analytikou. Její tým tvoří jak specialisté na vědecké i komerční využití umělé inteligence, tak finanční a marketingoví manažeři.

 

Co by vám nemělo uniknout

27. 8. 2020Tiskové zprávy

Natland již druhý rok vyrostl o třetinu

Číst dále

14. 7. 2020Tiskové zprávy

Investiční skupina Natland a stavební holding PSJ uzavřely dohodu o vypořádání vzájemných vztahů

Číst dále

19. 6. 2020Tiskové zprávy

Server rizikovedluhopisy šíří nepravdy o Natlandu

Číst dále

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále