Czech Top 100 ocenila na Pražském hradě nejvýznamnější české firmy. Natland Group akci sponzorovala

Ve středu 13. června se ve Španělském sále Pražského hradu konal galavečer Czech Top 100. Na akci, kterou každoročně pořádá stejnojmenné sdružení, byli vyhlášeni nejúspěšnější podnikatelé a osobnosti Česka. Natland Group podpořila akci jako partner.

Letos, stejně jako v loňském roce, obsadily nejvyšší příčky žebříčku Škoda Auto, ČEZ a Agrofert. Mladoboleslavská automobilka zvítězila v žebříčcích nejvyšších tržeb i nejvyšších zisků. Pozici největšího zaměstnavatele tentokrát ovládl Agrofert, druhá skončila Škoda Auto a až na třetí místo se propadla Česká pošta, která loni v této kategorii zvítězila.

Jako „gentlemanskou firmu“ ocenilo sdružení Czech Top 100 a poradenská firma TPA Group společnost Rybářství Třeboň. Cenu si podle pořadatelů třeboňští zasloužili zejména za péči o historický odkaz oboru, rozvoj a angažovanost v regionu, podporu vzdělávání, vědy a výzkumu i důraz na ochranu životního prostředí.

Velkou pozornost vzbudilo ocenění Ambasador České republiky. Sdružení Czech Top 100 jej udělilo teprve podruhé. "Oceníme tak osobnosti, které se zasloužily o věhlas naší země v zahraničí v různých oblastech a my bychom jim chtěli tímto vyslovit uznání a poděkovat," uvedl Jan Struž, předseda sdružení.

V letošním roce ocenění získala tenistka Petra Kvitová, architektka Eva Jiřičná, ředitel Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a herec Jiří Bartoška a operní pěvkyně Gabriela Beňačková. Ocenění získalo také hlavní město Praha. Laureáti navázali na loňské oceněné - Ivanu Trumpovou, Karla Gotta, Miroslava Černoška a Pavla Koláře.

 

Galavečer CZECH TOP 100 (2018) from Marianskelazne.TV on Vimeo.

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále