Do týmu AVANT investiční společnosti přibyl další držitel prestižního titulu CFA

Ondřej Pieran, ředitel správy majetku a člen představenstva investiční společnosti AVANT (NATLAND Group) se stal držitelem prestižního titulu CFA pro finanční odborníky. Diplom mu spolu s viceprezidentem CFA Society CR Janem Brázdou předal prezident a generální ředitel největší globální asociace investičních odborníků CFA Institute Paul Smith.

Avant investiční společnost je čtvrtý největší nebankovní správce fondů a druhý největší správce fondů kvalifikovaných investorů v České republice. Celková aktiva pod jeho správou činí 15,5 miliardy korun.

Letošní ročník CFA Charter Awarding Ceremony historicky poprvé poctil svou přítomností Paul Smith, CFA, prezident a generální ředitel CFA Institute. Akce se konala 15. listopadu v prostorách Schebkova paláce. Slavnostního předávání certifikátu Chartered Financial Analyst se zúčastnilo osmnáct z dvaadvaceti finančních odborníků̊ z Česka a Slovenska, kterým se podařilo splnit náročné́ požadavky k získání́ titulu. CFA Society Czech Republic tak nyní́ v řadách svých členů sdružuje okolo 165 profesionálů – portfolio manažery, analytiky, konzultanty, investiční́ bankéře i vrcholové́ manažery finančních institucí. Program CFA je jednou z nejnáročnějších kvalifikací ve financích a nejen proto je označován za zlatý standard ve světě̌ financí. Je ceněný nejen v poradenských a investičních společnostech, mezi které patří například EY, PwC či ČSOB, ale také v organizacích jako Česká národní banka. Členové a kandidáti programu CFA pak nacházejí uplatnění napříč celým finančním sektorem.

Mgr. Ing. Ondřej Pieran, CFAvystudoval obor finance na Vysoké škole ekonomické a právo na Karlově Univerzitě. Působil jako referent finanční politiky na Ministerstvu financí ČR se zaměřením na krizové řízení finančních institucí.

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále