Do týmu AVANT investiční společnosti přibyl další držitel prestižního titulu CFA

Ondřej Pieran, ředitel správy majetku a člen představenstva investiční společnosti AVANT (NATLAND Group) se stal držitelem prestižního titulu CFA pro finanční odborníky. Diplom mu spolu s viceprezidentem CFA Society CR Janem Brázdou předal prezident a generální ředitel největší globální asociace investičních odborníků CFA Institute Paul Smith.

Avant investiční společnost je čtvrtý největší nebankovní správce fondů a druhý největší správce fondů kvalifikovaných investorů v České republice. Celková aktiva pod jeho správou činí 15,5 miliardy korun.

Letošní ročník CFA Charter Awarding Ceremony historicky poprvé poctil svou přítomností Paul Smith, CFA, prezident a generální ředitel CFA Institute. Akce se konala 15. listopadu v prostorách Schebkova paláce. Slavnostního předávání certifikátu Chartered Financial Analyst se zúčastnilo osmnáct z dvaadvaceti finančních odborníků̊ z Česka a Slovenska, kterým se podařilo splnit náročné́ požadavky k získání́ titulu. CFA Society Czech Republic tak nyní́ v řadách svých členů sdružuje okolo 165 profesionálů – portfolio manažery, analytiky, konzultanty, investiční́ bankéře i vrcholové́ manažery finančních institucí. Program CFA je jednou z nejnáročnějších kvalifikací ve financích a nejen proto je označován za zlatý standard ve světě̌ financí. Je ceněný nejen v poradenských a investičních společnostech, mezi které patří například EY, PwC či ČSOB, ale také v organizacích jako Česká národní banka. Členové a kandidáti programu CFA pak nacházejí uplatnění napříč celým finančním sektorem.

Mgr. Ing. Ondřej Pieran, CFAvystudoval obor finance na Vysoké škole ekonomické a právo na Karlově Univerzitě. Působil jako referent finanční politiky na Ministerstvu financí ČR se zaměřením na krizové řízení finančních institucí.

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále