Gauss Algorithmic získal cenu v prestižním projektu Vizionáři 2015

Cenu prestižního projektu sdružení CzechInno - Vizionáři 2015 pro společnost Gauss Algorithmic převzal ve čtvrtek 3. 12. její spoluzakladatel a majoritní vlastník skupiny NATLAND Group Tomáš Raška. Cennou skleněnou trofej mu předal Ing. Karel Novotný, náměstek pro řízení sekce podpory podnikání a elektronických komunikací Ministerstva průmyslu a obchodu.

Společnost Gauss Algorithmic, jejímž zakladatelem je právě skupina NATLAND Group společně s Janem Jančou a Jiřím Polcarem, byla oceněna titulem Vizionář 2015 za „Vývoj algoritmů sloužících k detekci kybernetických hrozeb, monitoringu produktivity a zvyšování efektivity využívání ICT v organizacích“, její ekonomický a společenský přínos pro zvyšování efektivity činnosti organizací a jejich vedoucích pracovníků.

Gauss Algorithmic  uspěl ve velké konkurenci předložených projektů. Na trhu přitom působí pouhé dva roky. Společnost byla založena v roce 2013 s cílem poskytovat špičkové služby v oblasti analýzy tzv. velkých dat, strojového učení a prediktivní analytiky. Pracovní tým tvoří přední specialisté na vědecké i komerční využití umělé inteligence a zkušení manažeři s dlouholetou praxí v marketingu, finančním řízení i e-commerce.

Za účasti odborné poroty složené z předních odborníků na inovativní podnikání, zástupců státu i významných představitelů akademické půdy si ocenění Vizionář 2015 odneslo celkem jedenáct firem z různých odvětví obchodu, služeb či průmyslu.

Projekt Vizionáři každoročně oceňuje české firmy a podnikatele, kteří dokázali posunout své podnikání za hranice běžné podnikatelské vynalézavosti a přinesli v posledním období na trh převratnou inovaci. Cílem je také pomoci komercializovat inovativní produkty a současně zvýšit konkurenceschopnost firem.

Kontakt pro další informace:
Pavel Lukeš
mediální zástupce NATLAND Group
e-mail: lukes@natlandgroup.com
mobil: +420 604 281 361

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále