Kryštof Krýzl zazářil v barvách NATLANDu na Světovém poháru v Laponsku

Kryštof Krýzl se díky patnáctému místu v letošním ročníku Světového poháru ve slalomu ve Finsku vrátil do lyžařské špičky. Na trati v lyžařském středisku Levi zaznamenal třetí nejlepší výsledek ve své kariéře. Sponzorem Svazu lyžařů České republiky je i společnost NATLAND Group.

V půlce listopadu se konal ve finském lyžařském středisku Levi další závod Světového poháru ve slalomu. Pětinásobný vítěz celkového pořadí Marcel Hirscher vyhrál před dalším Rakušanem Michaelem Mattem a Italem Manfredem Mölggem. Český lyžař Kryštof Krýzl skončil na patnáctém místě. „Jsem nadšený, že jsem se vrátil do špičky a dokázal, že s ní mohu držet krok. Na slalomu jsem poslední dva roky hodně pracoval a věřím, že se budu ještě zlepšovat,“ radoval se Krýzl po závodě.

Většinu času svítilo ve finském Levi slunce a teploty klesaly až ke dvaceti stupňům pod bod mrazu. Závodní kombinézu Kryštofa Krýzla zdobilo i logo společnosti NATLAND Group, která je jedním z  hlavních partnerů Svazu lyžařů České republiky.

„Spolupráce s NATLANDEM si velice vážíme. Vnímáme ho jako jednoho z nejvýznamnějších partnerů českých lyžařů. I díky jeho podpoře mohou naši závodníci a reprezentanti dosahovat těch nejlepších výkonů,“ říká mluvčí Svazu lyžařů ČR Tomáš Haisl.

Kryštof Krýzl naposledy bodoval ve slalomu Světového poháru před dvěma lety právě ve Finsku, kde skončil na pětadvacátém místě. Po svém úspěchu v Laponsku mu však v hodnocení celého seriálu naskočilo pěkných a lichotivých 16 bodů.

 

 

 

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále