KRYŠTOF KRÝZL ZNOVU BODUJE A CHYSTÁ SE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Popáté v sezoně světového poháru a podruhé v obřím slalomu zabodoval český reprezentant v alpském lyžování Kryštof Krýzl. Za 24. místo v německém Garmisch-Partenkirchenu získal sedm bodů. Sponzorem Svazu lyžařů ČR je společnost NATLAND Group.

Dalším úspěchem si pozdvihl Kryštof Krýzl sebevědomí před blížícím se světovým šampionátem ve švýcarském Svatém Mořici. Do sedmého obřího slalomu této zimy na sjezdovku Kandahar 2 vyrazil s číslem 30. V prvním kole skončil 26. se ztrátou 2,87 a proklouzl dál o 26 setin.

„Bylo to hodně těžký, jen délka sama o sobě, tím je sjezd také rychlý. Hodně se měnil sníh, někde byl agresivní, to jelo, jinde se objevily plotny na injektované lajně. Přechody způsobily hodně pádů už ve sjezdu. Garmisch je obrovský prďák, je tam všechno,“ říká Krýzl.

Druhé kolo měl ještě lepší především zásluhou mezičasů ve střední pasáži. Zaznamenal čtrnáctý čas kola. V součtu to přineslo 24. příčku. Kryštof Krýzl se nyní připravuje ve Svatém Mořici na sjezd před kombinací, která se jede třináctého února. Den na to bude na programu týmová soutěž, v níž český tým před čtyřmi lety ve Schladmingu zabodoval skvělým pátým místem. Společnost NATLAND Group je jedním z  hlavních partnerů Svazu lyžařů České republiky.

Co by vám nemělo uniknout

27. 8. 2020Tiskové zprávy

Natland již druhý rok vyrostl o třetinu

Číst dále

14. 7. 2020Tiskové zprávy

Investiční skupina Natland a stavební holding PSJ uzavřely dohodu o vypořádání vzájemných vztahů

Číst dále

19. 6. 2020Tiskové zprávy

Server rizikovedluhopisy šíří nepravdy o Natlandu

Číst dále

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále