KRYŠTOF KRÝZL ZNOVU BODUJE A CHYSTÁ SE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Popáté v sezoně světového poháru a podruhé v obřím slalomu zabodoval český reprezentant v alpském lyžování Kryštof Krýzl. Za 24. místo v německém Garmisch-Partenkirchenu získal sedm bodů. Sponzorem Svazu lyžařů ČR je společnost NATLAND Group.

Dalším úspěchem si pozdvihl Kryštof Krýzl sebevědomí před blížícím se světovým šampionátem ve švýcarském Svatém Mořici. Do sedmého obřího slalomu této zimy na sjezdovku Kandahar 2 vyrazil s číslem 30. V prvním kole skončil 26. se ztrátou 2,87 a proklouzl dál o 26 setin.

„Bylo to hodně těžký, jen délka sama o sobě, tím je sjezd také rychlý. Hodně se měnil sníh, někde byl agresivní, to jelo, jinde se objevily plotny na injektované lajně. Přechody způsobily hodně pádů už ve sjezdu. Garmisch je obrovský prďák, je tam všechno,“ říká Krýzl.

Druhé kolo měl ještě lepší především zásluhou mezičasů ve střední pasáži. Zaznamenal čtrnáctý čas kola. V součtu to přineslo 24. příčku. Kryštof Krýzl se nyní připravuje ve Svatém Mořici na sjezd před kombinací, která se jede třináctého února. Den na to bude na programu týmová soutěž, v níž český tým před čtyřmi lety ve Schladmingu zabodoval skvělým pátým místem. Společnost NATLAND Group je jedním z  hlavních partnerů Svazu lyžařů České republiky.

Co by vám nemělo uniknout

1. 8. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 8

Číst dále

25. 7. 2019Tiskové zprávy

ECFS ze skupiny Natland má za sebou rekordní rok

Číst dále

15. 7. 2019Tiskové zprávy

Natland v roce 2018 vyrostl o třetinu a zvýšil zisk

Číst dále

1. 7. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 7

Číst dále