MINDFORGE CÍLÍ NA PROJEKTY S GLOBÁLNÍ AMBICÍ

Společnosti MindForge (NATLAND Group) se věnoval specializovaný článek na serveru Lupa o prvcích strojového učení, prediktivní analytiky a umělé inteligence.

MindForge je technologický hub zaměřený na investice do inovativních technologií. Sídlí v Brně.  Lupa zmiňuje nákup mladé společnosti Cloudera Intelem za 740 milionů dolarů, kterou nyní v Česku nabízí brněnská společnost Gauss Algorithmic. „V tomto regionu bychom se chtěli stát číslem jedna,“ říká spoluzakladatel a šéf Gaussu Jan Janča.  

Technologická skupina MindForge sdružuje projekty soustředící kolem strojového učení, algoritmů a umělé inteligence. Do skupiny vedle Gauss Algorithmic patří digitální agentura Cognito a společnost Colpirio. Ty pomocí strojového učení a prediktivní analytiky zlepšují výkony digitálních reklamních kampaní. Colpirio pro příští rok očekává obrat ve střední Evropě miliardu korun. Součástí skupiny je brněnský kyberbezpečnostní podnik Sodat software a MindForge aktivity propojuje i s  českou firmou CleverMaps. Skupina má nyní kolem stovky lidí, míří na 150.

Co by vám nemělo uniknout

27. 8. 2020Tiskové zprávy

Natland již druhý rok vyrostl o třetinu

Číst dále

14. 7. 2020Tiskové zprávy

Investiční skupina Natland a stavební holding PSJ uzavřely dohodu o vypořádání vzájemných vztahů

Číst dále

19. 6. 2020Tiskové zprávy

Server rizikovedluhopisy šíří nepravdy o Natlandu

Číst dále

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále