MINDFORGE CÍLÍ NA PROJEKTY S GLOBÁLNÍ AMBICÍ

Společnosti MindForge (NATLAND Group) se věnoval specializovaný článek na serveru Lupa o prvcích strojového učení, prediktivní analytiky a umělé inteligence.

MindForge je technologický hub zaměřený na investice do inovativních technologií. Sídlí v Brně.  Lupa zmiňuje nákup mladé společnosti Cloudera Intelem za 740 milionů dolarů, kterou nyní v Česku nabízí brněnská společnost Gauss Algorithmic. „V tomto regionu bychom se chtěli stát číslem jedna,“ říká spoluzakladatel a šéf Gaussu Jan Janča.  

Technologická skupina MindForge sdružuje projekty soustředící kolem strojového učení, algoritmů a umělé inteligence. Do skupiny vedle Gauss Algorithmic patří digitální agentura Cognito a společnost Colpirio. Ty pomocí strojového učení a prediktivní analytiky zlepšují výkony digitálních reklamních kampaní. Colpirio pro příští rok očekává obrat ve střední Evropě miliardu korun. Součástí skupiny je brněnský kyberbezpečnostní podnik Sodat software a MindForge aktivity propojuje i s  českou firmou CleverMaps. Skupina má nyní kolem stovky lidí, míří na 150.

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále