MINDFORGE CÍLÍ NA PROJEKTY S GLOBÁLNÍ AMBICÍ

Společnosti MindForge (NATLAND Group) se věnoval specializovaný článek na serveru Lupa o prvcích strojového učení, prediktivní analytiky a umělé inteligence.

MindForge je technologický hub zaměřený na investice do inovativních technologií. Sídlí v Brně.  Lupa zmiňuje nákup mladé společnosti Cloudera Intelem za 740 milionů dolarů, kterou nyní v Česku nabízí brněnská společnost Gauss Algorithmic. „V tomto regionu bychom se chtěli stát číslem jedna,“ říká spoluzakladatel a šéf Gaussu Jan Janča.  

Technologická skupina MindForge sdružuje projekty soustředící kolem strojového učení, algoritmů a umělé inteligence. Do skupiny vedle Gauss Algorithmic patří digitální agentura Cognito a společnost Colpirio. Ty pomocí strojového učení a prediktivní analytiky zlepšují výkony digitálních reklamních kampaní. Colpirio pro příští rok očekává obrat ve střední Evropě miliardu korun. Součástí skupiny je brněnský kyberbezpečnostní podnik Sodat software a MindForge aktivity propojuje i s  českou firmou CleverMaps. Skupina má nyní kolem stovky lidí, míří na 150.

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále