Natland Group hlavním partnerem Největší investiční konference v Česku

Celodenní investiční konference MontyRich Invest Summit se koná 19. června v prostorách kina Dlabačov v Praze. Program slibuje plno podnětných přednášek. Organizátoři připravují vše jako velkou networkingovou akci, na které se sejde téměř 400 účastníků z řad investorů a podnikatelů. NATLAND Group se i proto stal hlavním partnerem akce.

“Po úspěšné listopadové konferenci Building Better Business jsme se v MontyRich zaměřili na další oblast, která naše čtenáře nejvíce zajímá – na investice. A jelikož vždy myslíme ve velkém, tvrdě pracujeme na tom, aby to byla největší a nejlepší investiční konference, která se kdy v Česku pořádala,” říká k akci zakladatel MontyRich Milan Charvát.

Mezi hlavní témata patří psychologie investora, akcie, private equity, nemovitosti, energetika a kryptoměny. S tématem, jak vydělat na investici do rozbitých firem vystoupí Tomáš Raška, zakladatel NATLAND Group. O investicích do finančních firem bude diskutovat na panelové diskuzi David Manych, partner Natland Group.

NATLAND Group vás na akci srdečně zve. „Rádi vám ukážeme náš přístup k investicím jak v rámci klasického private equity, tak v oblasti distressed assets,“ dodává Tomáš Raška.

Registrovat se můžete zde: https://montyrich.cz/event/6-invest-summit-2018
 

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále