NATLAND GROUP NOVÝM HLAVNÍM PARTNEREM ČESKÉHO SVAZU LYŽAŘŮ

PRAHA, 20. ledna 2016 - Svaz lyžařů České republiky získal nového významného partnera, který pomůže českým sportovcům zkvalitnit přípravu a dosahovat vynikajících výsledků na domácích i mezinárodních soutěžích. Informoval o tom Lukáš Sobotka, prezident Svazu lyžařů ČR na dnešní tiskové konferenci v Praze.

V době, kdy se na 200 závodníků z více než dvaceti států chystá, aby se utkali při 20. ročníku mítinku Zlatá lyže v Novém Městě na Moravě v rámci Světového poháru v běhu na lyžích, se hlavní partnerem Svazu lyžařů ČR stala společnost NATLAND Group. Zaujme tak místo vedle automobilky Audi a dalšího nového partnera, jimž se stalo ANO spořitelní družstvo.

„Fandím lyžování ve všech podobách. Věřím, že sport, zejména ten individuální, vede člověka k poznání, že existuje přímá úměra mezi vlastním úsilím a výsledkem. Bez práce nejsou koláče...,“ říká za NATLAND Group Tomáš Raška.

NATLAND Group již několik sezón podporuje také Kryštofa Krýzla – reprezentanta v alpském lyžování. Kryštof je pravidelným účastníkem závodů Světového poháru a reprezentoval Českou republiku již na čtyřech Mistrovstvích světa a dvou zimních Olympiádách. „Minulou neděli si Krýzl ve slalomu Evropského poháru v rakouském Zell am See zajel třetí místo,“ neskrývá svou radost Tomáš Raška.

Úspěch a rozvoj takřka všech sportovců na světové úrovni je do značné míry závislý na mecenášství, sponzorství, partnerství a dalších formách podpory od jednotlivců a firem. NATLAND Group každoročně vydává na charitativní a sponzorské aktivity částku až do výše 10 % svého zisku.

Kontakt pro další informace:                                                 

Pavel Lukeš
mediální zástupce NATLAND Group
e-mail: lukes@natlandgroup.com
mobil: +420 604 281 361

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále