NATLAND Group získala poloviční podíl na fotovoltaické elektrárně Mastířovice

Investiční skupina NATLAND Group (NG) rozšířila své portfolio o další akvizici. Je jí společnost BELLO spol. s r.o., která je vlastníkem a provozovatelem fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 4,973 MWp. Akciová společnost NG Holding, a.s., která je součástí skupiny NATLAND Group, v ní získala 50% podíl.

Investiční tým skupiny NG tak navazuje na své bohaté předchozí zkušenosti z oblasti fotovoltaiky, které získal při realizaci projektu Energy 21. Šlo o obsáhlý projekt, při jehož rozvoji skupina NATLAND Group stála od samotného začátku a který byl v době prodeje druhým největším operátorem fotovoltaických elektráren (FVE) v České republice.

„BELLO je firma, která generuje stabilní výnos. Fotovoltaická elektrárna Mastířovice (okres Litoměřice) o instalovaném výkonu 4,973 MW byla uvedena do provozu v roce 2009. Technologie je instalována na pozemcích společnosti o celkové výměře 104 392 m čtverečních a vyznačuje se dlouhodobou stabilitou výkonu,“ uvedla za společnost NATLAND Group, SE projektová manažerka Ing. Hana Mlejnská.

 

Co by vám nemělo uniknout

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále

17. 4. 2020Napsali o nás

Odklad nájmů zhorší v konečném důsledku zdraží bydlení

Číst dále

9. 4. 2020Napsali o nás

Za jedinou chytrou karanténou dle GDPR na světě stojí CleverMaps

Číst dále

4. 4. 2020Naše výstupy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále