NATLAND Group získala poloviční podíl na fotovoltaické elektrárně Mastířovice

Investiční skupina NATLAND Group (NG) rozšířila své portfolio o další akvizici. Je jí společnost BELLO spol. s r.o., která je vlastníkem a provozovatelem fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 4,973 MWp. Akciová společnost NG Holding, a.s., která je součástí skupiny NATLAND Group, v ní získala 50% podíl.

Investiční tým skupiny NG tak navazuje na své bohaté předchozí zkušenosti z oblasti fotovoltaiky, které získal při realizaci projektu Energy 21. Šlo o obsáhlý projekt, při jehož rozvoji skupina NATLAND Group stála od samotného začátku a který byl v době prodeje druhým největším operátorem fotovoltaických elektráren (FVE) v České republice.

„BELLO je firma, která generuje stabilní výnos. Fotovoltaická elektrárna Mastířovice (okres Litoměřice) o instalovaném výkonu 4,973 MW byla uvedena do provozu v roce 2009. Technologie je instalována na pozemcích společnosti o celkové výměře 104 392 m čtverečních a vyznačuje se dlouhodobou stabilitou výkonu,“ uvedla za společnost NATLAND Group, SE projektová manažerka Ing. Hana Mlejnská.

 

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále