NATLAND Group získala poloviční podíl na fotovoltaické elektrárně Mastířovice

Investiční skupina NATLAND Group (NG) rozšířila své portfolio o další akvizici. Je jí společnost BELLO spol. s r.o., která je vlastníkem a provozovatelem fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 4,973 MWp. Akciová společnost NG Holding, a.s., která je součástí skupiny NATLAND Group, v ní získala 50% podíl.

Investiční tým skupiny NG tak navazuje na své bohaté předchozí zkušenosti z oblasti fotovoltaiky, které získal při realizaci projektu Energy 21. Šlo o obsáhlý projekt, při jehož rozvoji skupina NATLAND Group stála od samotného začátku a který byl v době prodeje druhým největším operátorem fotovoltaických elektráren (FVE) v České republice.

„BELLO je firma, která generuje stabilní výnos. Fotovoltaická elektrárna Mastířovice (okres Litoměřice) o instalovaném výkonu 4,973 MW byla uvedena do provozu v roce 2009. Technologie je instalována na pozemcích společnosti o celkové výměře 104 392 m čtverečních a vyznačuje se dlouhodobou stabilitou výkonu,“ uvedla za společnost NATLAND Group, SE projektová manažerka Ing. Hana Mlejnská.

 

Co by vám nemělo uniknout

1. 8. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 8

Číst dále

25. 7. 2019Tiskové zprávy

ECFS ze skupiny Natland má za sebou rekordní rok

Číst dále

15. 7. 2019Tiskové zprávy

Natland v roce 2018 vyrostl o třetinu a zvýšil zisk

Číst dále

1. 7. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 7

Číst dále