Rozhovor Jany Sečkářové pro časopis Marianne

Jana Sečkářová je partnerem v investiční skupině Natland Group. Co je klíčem k úspěchu v oboru, kde se prosazují převážně muži? Tak začíná rozhovor, který Jana poskytla časopisu Marianne.

Co byly vaše nejdůležitější kariérní mezníky?
Zásadní mezník nastal v momentě, kdy jsem si po zkušenostech v investičním bankovnictví uvědomila, že ten obor není pro mě, že já prostě nikdy nebudu zapadat do klasické korporátní kultury. Bavila mě ta proměnlivost jednotlivých odvětví, ale vždycky to nakonec skončilo jen u čísel. A mě spíš zajímalo to, co se skrývá za nimi, co firmy reálně vytvářejí. Když pak přišla nabídka z residenčního developmentu, zaujalo mě to, ačkoli bylo jasné, že se většinu věcí budu muset učit od začátku. Nicméně zkušenosti z investičního bankovnictví se mi hodily i tam.

Kdo vás toho nejvíc naučil?
Neřekla bych kdo, ale co. Každá náročná situace vede k lepšímu sebepoznání, ať už jde o sebetěžší lekci. Jinak z lidí mě asi nejvíce ovlivnili mí současní obchodní partneři. Jejich pohled na svět, na finance, praktický přístup, postoj k riziku a názor na development jsou nesmírně inspirující.

Celý rozhovor: https://www.marianne.cz/clanek/moje-kariera-vrcholna-manazerka-jana-seckarova

 

Co by vám nemělo uniknout

1. 8. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 8

Číst dále

25. 7. 2019Tiskové zprávy

ECFS ze skupiny Natland má za sebou rekordní rok

Číst dále

15. 7. 2019Tiskové zprávy

Natland v roce 2018 vyrostl o třetinu a zvýšil zisk

Číst dále

1. 7. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 7

Číst dále