Rozhovor Jany Sečkářové pro časopis Marianne

Jana Sečkářová je partnerem v investiční skupině Natland Group. Co je klíčem k úspěchu v oboru, kde se prosazují převážně muži? Tak začíná rozhovor, který Jana poskytla časopisu Marianne.

Co byly vaše nejdůležitější kariérní mezníky?
Zásadní mezník nastal v momentě, kdy jsem si po zkušenostech v investičním bankovnictví uvědomila, že ten obor není pro mě, že já prostě nikdy nebudu zapadat do klasické korporátní kultury. Bavila mě ta proměnlivost jednotlivých odvětví, ale vždycky to nakonec skončilo jen u čísel. A mě spíš zajímalo to, co se skrývá za nimi, co firmy reálně vytvářejí. Když pak přišla nabídka z residenčního developmentu, zaujalo mě to, ačkoli bylo jasné, že se většinu věcí budu muset učit od začátku. Nicméně zkušenosti z investičního bankovnictví se mi hodily i tam.

Kdo vás toho nejvíc naučil?
Neřekla bych kdo, ale co. Každá náročná situace vede k lepšímu sebepoznání, ať už jde o sebetěžší lekci. Jinak z lidí mě asi nejvíce ovlivnili mí současní obchodní partneři. Jejich pohled na svět, na finance, praktický přístup, postoj k riziku a názor na development jsou nesmírně inspirující.

Celý rozhovor: https://www.marianne.cz/clanek/moje-kariera-vrcholna-manazerka-jana-seckarova

 

Co by vám nemělo uniknout

4. 4. 2020Tiskové zprávy

I v zamrznuté ekonomice pokračují práce v nejvyšší budově země

Číst dále

19. 3. 2020Naše výstupy

Sedm zahraničních inspirací v boji proti infekci

Číst dále

16. 3. 2020Tiskové zprávy

Clevermaps chytře mapuje vývoj infekce a nabízí chytřejší indikátory

Číst dále

18. 2. 2020Napsali o nás

Rozhovor s Tomášem Raškou o mezigenerační výměně a současné situaci na trhu

Číst dále