Rozšiřování golfového hřiště v Lipencích je v souladu se stavebním povolením

V červnu 2015 navštívil náměstek pražské primátorky Matěj Stropnický Zbraslav a při této příležitosti se pustil do ostré nepodložené kritiky rozšiřování golfového hřiště Prague City Golf v Lipencích. Nyní se potvrdilo, že Stropnického tvrzení nebyla ničím podložená a že rozšiřování hřiště je zcela v souladu s vydaným stavebním povolením.

Stropnický začátkem června tvrdil, že v Lipencích se „nelegálně těží štěrkopísek“ a žádal prošetřit, zda má stavba veškerá potřebná opatření.

Na přelomu července a srpna pak deníky Metro a Mladá fronta Dnes uveřejnily s odvoláním na stavební úřad, že celkové rozšiřování golfového hřiště probíhá zcela v souladu se stavebním povolením.

Tajemník městské části Praha – Radotín uvedl, že kontroly stavby se nezúčastnil žádný zástupce magistrátu, přestože byli opakovaně žádáni o součinnost.

Prague City Golf patří mezi aktivní projekty skupiny NATLAND Group. Jde o golfový resort v blízkosti centra Prahy, který nabízí 18jamkové hřiště mistrovských parametrů. Resort aktivně organizuje golfovou výuku seniorů v rámci programu Univerzity 3. věku, věnuje se mládeži a přibližuje tento sport široké veřejnosti.

Článek deníku Metro si můžete přečíst zde (formát PDF).

Co by vám nemělo uniknout

1. 8. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 8

Číst dále

25. 7. 2019Tiskové zprávy

ECFS ze skupiny Natland má za sebou rekordní rok

Číst dále

15. 7. 2019Tiskové zprávy

Natland v roce 2018 vyrostl o třetinu a zvýšil zisk

Číst dále

1. 7. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 7

Číst dále