Stanovisko NATLAND Group k nepravdivým informacím v médiích

Investiční skupina NATLAND Group se důrazně ohrazuje vůči informacím, které zveřejnily v úterý 25. 7. Seznam Zprávy v souvislosti s odchodem herečky Elišky Balzerové z Divadla na Fidlovačce. Následně je převzala i některá další média, aniž by si ověřila fakta.

Společnost NATLAND Group nikdy nevlastnila Divadlo na Fidlovačce, ani se jím nezabývala, tím pádem nemá nic společného s tím, co se v něm dělo a děje.  
 
Majitelem divadla byl a je Jan Koťátko. V době převzetí divadla neměl zcela prokazatelně se společností NATLAND Group nic společného. Je to informace, kterou si lze ověřit za minutu. Přesto se tím autor, redaktor Jiří Kubík, vůbec neobtěžoval. Je ovšem ještě smutnější, že byl na tuto chybu upozorněn, svůj článek doplnil o vyjádření NATLAND Group, nicméně nadále v textu ponechává zjevně lživé informace.
 
Žádáme proto všechna média, která respektují elementární etické základy žurnalistiky, aby respektovala ověřitelný fakt, že NATLAND Group opravdu není a nebyla vlastníkem Divadla na Fidlovačce a jeho současný majitel je pouze někdejším partnerem NATLAND Group.

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále