Stanovisko NATLAND Group k nepravdivým informacím v médiích

Investiční skupina NATLAND Group se důrazně ohrazuje vůči informacím, které zveřejnily v úterý 25. 7. Seznam Zprávy v souvislosti s odchodem herečky Elišky Balzerové z Divadla na Fidlovačce. Následně je převzala i některá další média, aniž by si ověřila fakta.

Společnost NATLAND Group nikdy nevlastnila Divadlo na Fidlovačce, ani se jím nezabývala, tím pádem nemá nic společného s tím, co se v něm dělo a děje.  
 
Majitelem divadla byl a je Jan Koťátko. V době převzetí divadla neměl zcela prokazatelně se společností NATLAND Group nic společného. Je to informace, kterou si lze ověřit za minutu. Přesto se tím autor, redaktor Jiří Kubík, vůbec neobtěžoval. Je ovšem ještě smutnější, že byl na tuto chybu upozorněn, svůj článek doplnil o vyjádření NATLAND Group, nicméně nadále v textu ponechává zjevně lživé informace.
 
Žádáme proto všechna média, která respektují elementární etické základy žurnalistiky, aby respektovala ověřitelný fakt, že NATLAND Group opravdu není a nebyla vlastníkem Divadla na Fidlovačce a jeho současný majitel je pouze někdejším partnerem NATLAND Group.

Co by vám nemělo uniknout

27. 8. 2020Tiskové zprávy

Natland již druhý rok vyrostl o třetinu

Číst dále

14. 7. 2020Tiskové zprávy

Investiční skupina Natland a stavební holding PSJ uzavřely dohodu o vypořádání vzájemných vztahů

Číst dále

19. 6. 2020Tiskové zprávy

Server rizikovedluhopisy šíří nepravdy o Natlandu

Číst dále

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále