V Čakovicích jsme postavili školku a předali ji městské části za symbolickou cenu

Prostory pro dvoutřídní školku vznikly v přízemí bytového dvojdomu, který byl zkolaudován v prosinci 2016. Objekt je součástí projektu Čakovický park, jehož stavbu postupně dokončuje firma M&K Real Estate ze skupiny NATLAND Group.

"Nebytový prostor o velikosti přes 500 metrů, sklep a garážové stání tvořící jejich příslušenství předáme městské části na základě kupní smlouvy za symbolickou cenu," říká partnerka Natlandu Jana Sečkářová. I s pozemkem pro hřiště budou mít čakovické děti k dispozici plochu 900 metrů čtverečních. Navazovat na ně bude další, veřejné hřiště budované developerem. 

Čakovice převzaly prostory školky, jejichž současná tržní hodnota se pohybuje kolem 20 milionů korun, na konci června. Zřizovatelem mateřinky se stane městská část, která ji vybaví a začne provozovat. Kompletace interiéru proběhne v srpnu, přičemž otevření školky je plánováno v září 2017.

Celá zpráva je k dispozici zde.

Projekt Čakovický park je jedním z největších rezidenčních projektů v Praze a blízkém okolí. NATLAND Group se i díky němu umísťuje jíž několik let v první desítce největších pražských developerských firem. 

Vše o trojnásobném Realitním projektu roku zde: http://www.cakovickypark.cz

Co by vám nemělo uniknout

1. 8. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 8

Číst dále

25. 7. 2019Tiskové zprávy

ECFS ze skupiny Natland má za sebou rekordní rok

Číst dále

15. 7. 2019Tiskové zprávy

Natland v roce 2018 vyrostl o třetinu a zvýšil zisk

Číst dále

1. 7. 2019Naše výstupy

Petr Bartoň - Lze i lépe č. 7

Číst dále