V Čakovicích jsme postavili školku a předali ji městské části za symbolickou cenu

Prostory pro dvoutřídní školku vznikly v přízemí bytového dvojdomu, který byl zkolaudován v prosinci 2016. Objekt je součástí projektu Čakovický park, jehož stavbu postupně dokončuje firma M&K Real Estate ze skupiny NATLAND Group.

"Nebytový prostor o velikosti přes 500 metrů, sklep a garážové stání tvořící jejich příslušenství předáme městské části na základě kupní smlouvy za symbolickou cenu," říká partnerka Natlandu Jana Sečkářová. I s pozemkem pro hřiště budou mít čakovické děti k dispozici plochu 900 metrů čtverečních. Navazovat na ně bude další, veřejné hřiště budované developerem. 

Čakovice převzaly prostory školky, jejichž současná tržní hodnota se pohybuje kolem 20 milionů korun, na konci června. Zřizovatelem mateřinky se stane městská část, která ji vybaví a začne provozovat. Kompletace interiéru proběhne v srpnu, přičemž otevření školky je plánováno v září 2017.

Celá zpráva je k dispozici zde.

Projekt Čakovický park je jedním z největších rezidenčních projektů v Praze a blízkém okolí. NATLAND Group se i díky němu umísťuje jíž několik let v první desítce největších pražských developerských firem. 

Vše o trojnásobném Realitním projektu roku zde: http://www.cakovickypark.cz

Co by vám nemělo uniknout

27. 8. 2020Tiskové zprávy

Natland již druhý rok vyrostl o třetinu

Číst dále

14. 7. 2020Tiskové zprávy

Investiční skupina Natland a stavební holding PSJ uzavřely dohodu o vypořádání vzájemných vztahů

Číst dále

19. 6. 2020Tiskové zprávy

Server rizikovedluhopisy šíří nepravdy o Natlandu

Číst dále

27. 5. 2020Tiskové zprávy

Natland vyvedl ZOOT z insolvence

Číst dále