V Prague City Golf Resortu se bude hrát evropská Challenge Tour

Původně se měl prestižní golfový turnaj pořádat na Slovensku. Protože ale jeho organizátoři cítili od slovenských partnerů malou podporu, rozhodli se ho přesunout ze slovenského Penati do Prahy – do zbraslavského Prague City Golf Resortu ze skupiny NATLAND Group.

V roce 2017 se tak kromě tradičního květnového turnaje na Kunětické hoře uskuteční v Česku i druhý turnaj Challenge Tour, a to od 6. do 9. července na hřišti Prague City Golf ve Zbraslavi.

„Pro nás je samozřejmě velikou ctí hostit turnaj evropské Challenge Tour. Při návštěvě zástupce této organizace José Maria Zamory jsme dohodli pouze drobné úpravy černých odpališť a způsob sečení před turnajem, aby vše bylo ideální i pro tak prestižní sportovní událost,“ říká marketingový manažer Prague City Golf Milan Heidler.

Prague City Golf Resort se tak dle jeho slov zařadil tam, kam podle něj patří již dlouho, a sice mezi top sportovní hřiště v České republice. Pořádáním druhého turnaje Challenge Tour v Česku se pro české hráče rozšíří počet turnajů, na kterých mohou v rámci soutěže startovat na pozvánku. Z osmi se zvyšuje počet na devět.

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále