„Development je pro nás budování
nových míst k životu, ale i dlouhodobých
vztahů s našimi klienty.“

Stavíme pro lidi

Vždy vycházíme z potenciálu lokality, v níž se rozhodujeme stavět. Zajímají nás potřeby lidí, kteří budou v našich objektech žít, pracovat a trávit svůj čas. Stejně jako stavba samotná, je pro nás důležité i zvelebování a zkrášlování jejího okolí. Stavíme pro lidi, kteří se chtějí dále podílet na formování svého prostředí.

Svým klientům jsme i po dokončení projektu stále nablízku. V roli osobních realitních asistentů a investičních poradců zdaleka nekončíme při předání klíčů. Často pouze nastává nová etapa spolupráce s našimi klienty, kteří nás jako prověřeného partnera žádají o další pomoc. S posouzením a prodejem starého, pronájmem nového, vybavením koupeného.

Budujeme vztahy se svými klienty a jsme hrdí na to, že nám lidé důvěřují. Jen díky tomu si udržujeme dlouhodobou pověst developera se spokojenými zákazníky.

  •  2,5 mld. velikost
    investic
  • 900 Prodaných
    bytů

10 let na trhu
10 let úspěchů

Naše projekty ocenila veřejnost jako absolutního vítěze prestižního Realitního projektu roku, a to již třikrát v sedmileté historii soutěže. V roce 2018 navíc získal projekt Bubeneč Gardens na Praze 6 Cenu architektů od odborné poroty. Nejdůležitějším oceněním kvality naší práce je pro nás vždycky spokojenost a pozitivní zpětná vazba našich klientů.

Stavíme domovy

„Stále slyšíme, že je třeba stavět. Aby klesly náklady na bydlení, aby měli mladí kde bydlet, aby si děti měly kde hrát. Stavět ale znamená velkou odpovědnost za budoucnost, jednou postavené je těžké měnit. Proto je potřeba stavět promyšleně, chytře. Vše musí fungovat nejen dnes, ale i pozítří. Nejen na místě, ale i pro široké okolí. Proto ke každému nemovitostnímu projektu přistupujeme jako ke skutečnému developmentu v jeho původním smyslu „rozvoje“. Chytrostí investic tvoříme skutečného génia. Génia loci.“

Jana Sečkářová

Jana Sečkářová

Partnerka

Chytrost investice nespočívá v její velikosti,
ale v pochopení toho, co přesně je potřeba
a jak toho nejchytřeji dosáhnout.