Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Investiční skupina Natland je hrdým generálním partnerem prestižní akce Ples Czech TOP 100 Nejvýznamnějších firem a osobností České republiky.

 

Ples se koná za 2 měsíce, 18. ledna 2020 na pražském Žofíně. Každý rok jde o TOP termín ve společenském kalendáři světa businessu a nabízí výjimečnou příležitostí k neformálnímu setkání zajímavých osobností i k navázání nových přátelských či obchodních kontaktů.

Reprezentativní prostory novorenesančního Žofína byly vždy významným centrem kuturního a společenského života země a Ples CZECH TOP 100 na tuto tradici navazuje. I letos je očekáváno 450 hostů - představitelů české ekonomiky, diplomatického sboru, kultury a veřejného života. Hlavní hvězdou letošního večera bude vystoupení skupiny Chinaski.

Prodej plesových vstupenek byl zahájen, bližší informace je možno získat na adrese  https://www.czechtop100.cz/cs/projekty/ples-czech-top-100  

Natland dlouhodobě podporuje aktivity sdružení CzechTop100, které již čtvrtstolení zprůhledňují podnikatelské prostředí v České republice. Od roku 2020 dojde k dalšímu zkvalitnění anaylitické vypovídací schopnosti žebříčků CzechTop100, a to v hlavní kategorii i v jednotlivých sektorech.

 

Investiční skupina Natland se zaměřuje na private equity se specializací na distressed assets a development primárně na českém a slovenském trhu. Je vyhledávaným partnerem managementů firem pro MBO transakce. Skupina vyznává hands-on přístup k investicím s aktivním zapojením do řízení projektů. Čistý zisk skupiny přesáhl v loňském roce 600 milionů korun, hodnota majetkových účastí přesahuje pět miliard korun. Skupina byla založena v roce 2002 Tomášem Raškou a nyní má 3 další partnery – Janu Sečkářovou, Karla Týce a Davida Manycha. 

Kontakt pro media 
Jaroslav Holý 
+420 605 476 851 
media@natland.cz  
www.natland.cz  

 

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále

8. 11. 2019Napsali o nás

Náš projekt oceněný jako Realitní projekt roku 2018 je "vila snů"

Číst dále