Natland rezidenční investiční fond je mezi TOP realitními fondy v ČR

Natland rezidenční investiční fond investiční skupiny Natland je hodnocen mezi TOP realitními fondy kvalifikovaných investorů  v žebříčku Hospodářských novin, který připravují spolu s Institutem strategického investování Fakulty Financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

Podle nezávislé analýzy dosahuje Natland rezidenční investiční fond TOP TEN výnosnost mezi realitními fondy kvalifikovaných investorů, dlouhodobě a konzistentně dosahuje výnosnosti 5,5 - 5,6 % a je zároveň druhý největším realitním fondem kvalifikovaných investorů na trhu. Jeho celkové investice již přesáhly 3 miliardy korun. 

Úrokové míry jsou pro střadatele dlouhodobě nízké, ceny nemovitostí přitom stoupají. Přímý nákup větší nemovitosti může pro střadatele a jednotlivého investora znamenat velkou investici a angažovanost na jednom trhu. Realitní fondy tak nabízejí vhodnou alternativu, jak se investor může bez starostí podílet na realitním boomu

Popularita realitních investičních fondů rychle roste a pro stále více lidí je dnes participace v nich běžným standardem zhodnocení úspor. Z dat vyplývá, že jen za posledních 7 let se objem peněz vložených do realitních podílových fondů více než zdesetinásobil.

Natland rezidenční investiční fond je mezi TOP realitními fondy oprávněně díky své prokázané schopnosti nabízet investorům bezpečné zhodnocení: investuje do rezidenčních realitních projektů které má přímo pod kontrolou, a zároveň se opírá o zázemí a schopnosti silné investiční skupiny Natland. Zařazení nezávislými experty mezi TOP realitní fondy tak ilustruje růst významu skupiny i na realitním trhu. Vedle investičního fondu mohou investoři na tomto růstu participovat také například skrze dluhopisy.

Více informací o Natland rezidenčním investičním fondu naleznete zde >

Investiční skupina Natland se zaměřuje na private equity se specializací na distressed assets a development primárně na českém a slovenském trhu. Je vyhledávaným partnerem managementů firem pro MBO transakce. Skupina vyznává hands-on přístup k investicím s aktivním zapojením do řízení projektů. Čistý zisk skupiny přesáhl v loňském roce 600 milionů korun, hodnota majetkových účastí přesahuje pět miliard korun. Skupina byla založena v roce 2002 Tomášem Raškou a nyní má 3 další partnery – Janu Sečkářovou, Karla Týce a Davida Manycha. 

Kontakt pro média: 
Jaroslav Holý 
+420 605 476 851 
media@natland.cz 
www.natland.cz  

Co by vám nemělo uniknout

29. 11. 2019Tiskové zprávy

Výroční zpráva Natlandu mezi nejlepšími 10 v Česku

Číst dále

19. 11. 2019Napsali o nás

Tomáš Raška v Elitě byznysu

Číst dále

18. 11. 2019Tiskové zprávy

Natland Generálním partnerem Plesu nejvýznamnějších firem a osobností

Číst dále

11. 11. 2019Napsali o nás

Dobrý hospodář monitoruje svá golfová hřiště z družice

Číst dále