Exkluzivní golfová Tour pro jedinečné hráče. Buďte s námi. Nejen na golfu!

Úspěšné tradice se mají dodržovat a posilovat. Jedinečné golfové turnaje pod názvem Natland Golf Tour presented by PKF Apogeo se vrátily na pražské greeny, aby podporovaly nejen radost ze hry, ale především obchodní partnerství i přátelství a posilovaly spolupráci i možnosti neformální, přesto intenzivní komunikace. Máme za sebou zdařilé obnovené turnaje z let 2021 a 2022 a někdy v budoucnu se těšíme na golfu na viděnou! 

Golfovou sezónu roku 2022 jsme uzavřeli. Děkujeme za Vaši účast!

25. května 2022 (středa)

30. srpna 2022 (úterý)

Kde se hraje Natland Golf Tour: Prague City Golf

Pod značkou Prague City Golf vyrostl největší hráč golfu v Praze a lídr golfových aktivit v metropoli s celkem 48 jamkami ke hře na Zbraslavi a Vinoři.

Kdo s kým hraje

Natland Golf Tour má za sebou mnoho ročníků, začátky sahají do roku 2008. Od té doby se stala významnou platformou pro neformální, ale intenzivní komunikaci a networking.
Účastníky Tour jsou členové top managementu středních společností i velkých korporací, decision makeři a majitelé společností z žebříčků magazínu Forbes,
top manažeři pravidelně se umísťující mezi 100 nejlepších v žebříčku Comenius, zástupci bankovního sektoru, advokacie, asset managementu či poradenství​.

Partneři Tour