Exkluzivní golfová Tour pro jedinečné hráče. Buďte s námi. Nejen na golfu!

Úspěšné tradice se mají dodržovat a posilovat. Jedinečné golfové turnaje pod názvem Natland Golf Tour presented by PKF Apogeo se vrátily na pražské greeny, aby podporovaly nejen radost ze hry, ale především obchodní partnerství i přátelství a posilovaly spolupráci i možnosti neformální, přesto intenzivní komunikace. Po zdařilých obnovených turnajích z let 2021 a 2022 věříme, že se golfový a businessový svátek uskuteční opět, a to s pečlivě vytvořeným profilem účastníků a silnou partnerskou podporou. Těšíme se na Vás!

Golfovou sezónu roku 2022 jsme uzavřeli, těšíme se na Vás případně v dalším roce.
Podívejte se, jak jsme hráli v roce 2022:

25. května 2022 (středa)

30. srpna 2022 (úterý)

Kde se hraje Natland Golf Tour: Prague City Golf

Pod značkou Prague City Golf vyrostl největší hráč golfu v Praze a lídr golfových aktivit v metropoli s celkem 48 jamkami ke hře.
Turnaje Natland Golf Tour se tak v roce 2023 odehrají na dvou mistrovských osmnáctijamkových hřištích.
Nyní v Praze – Zbraslavi a do budoucna i na zbrusu novém hřišti v Praze – Vinoři.

Kdo s kým hraje

Natland Golf Tour má za sebou mnoho ročníků, začátky sahají do roku 2008. Od té doby se stala významnou platformou pro neformální, ale intenzivní komunikaci a networking.
Účastníky Tour jsou členové top managementu středních společností i velkých korporací, decision makeři a majitelé společností z žebříčků magazínu Forbes,
top manažeři pravidelně se umísťující mezi 100 nejlepších v žebříčku Comenius, zástupci bankovního sektoru, advokacie, asset managementu či poradenství​.

Partneři Tour