Do skupiny Natland přibyl golfový areál na Rohanu

31.3.2023

Značka Prague City Golf z portfolia investiční skupiny Natland se stává největším hráčem golfu v hlavním městě. Natland je v golfovém businessu aktivní již 10 let, kdy začal pod značkou Prague City Golf provozovat hřiště na jihozápadě Prahy na Zbraslavi. V roce 2022 přidal ke značce PCG hřiště na severovýchodě Prahy ve Vinoři, které se po letech očekávání konečně otvírá – 1. dubna 2023 ve zkušebním provozu pro členy klubu PCG, a zhruba měsíc později také pro veřejnost.
Aktuálně do portfolia značky a skupiny přibyl také městský tréninkový areál na pražském Rohanském ostrově, který vhodně doplňuje nabídku služeb a potřeb nejen golfistů.

Značka Prague City Golf tak cílí na to být lídrem golfových aktivit v hlavním městě. Je provozovatelem dvou resortů na dvou okrajích Prahy, které budou mít pro golfisty na více než 180 hektarech celkem 48 jamek – jde o dvě mistrovská plnohodnotná 18jamková hřiště plus dvě plnohodnotná 6jamková hřiště pro veřejnost. Spolu s městským tréninkovým areálem na Rohanském ostrově v širším centru metropole, a který je situován na pomezí dvou pražský čtvrtí – Karlína a Holešovic, to znamená, že v nabídce služeb PCG jsou 3 driving range, tréninkové areály, akademie, restaurace a zázemí.  Driving na Rohanském ostrově skvěle doplňuje portfolio služeb a potřeb golfistů klubu Prague City Golf. Přináší synergie pro provoz areálů, ale především právě pro golfisty a členy klubu větší variabilitu, výhody a komfort v rámci klubového života.

Tréninkový areál, který ponese název Prague City Golf Rohan, se nachází v podstatě na půli cesty mezi oběma areály Zbraslav a Vinoř a díky své unikátní poloze a velmi dobře přístupné lokalitě centra Prahy, nabízí hráčům všech věkových i výkonnostních kategorií výborné tréninkové zázemí v podobě travnatého odpaliště s délkou 250 metrů, kryté odpaliště s 15 palposty, putting a chipping greenem a klubovnou s recepcí a zázemím. Je pro všechny, kteří si chtějí během svého pracovního dne zajít zatrénovat, je vhodný pro teambuildingové aktivity, firemní akce, stejně jako ostatní areály. Cvičný golfový areál na Rohanském ostrově v Praze nabízí všem zájemcům seznámení s golfem, jeho procvičování a rozvíjení již získaných golfových dovedností. K dispozici je také půjčovna golfových holí a golfová škola v podobě kurzů pro děti i dospělé nebo např. firemní akce a teambuldingy.


Zpět na přehled