“Miluju efektivitu, a nebojím se riskovat.“ Tomáš Raška v podcastu Radima Paříka

9.10.2020

Radim Pařík produkuje vyhlášené podcasty s business leadry. V novém podcastu analyzuje s Tomášem Raškou, zakladatelem a většinovým vlastníkem Natlandu, jeho přístup k investování, řízení firmy, podnikání, a k životu vůbec. 

O epizodě Radim Pařík říká:
Renomované listy odhadují aktiva jeho investiční skupiny na 7 mld. Kč. Tomáš Raška přijel na rozhovor s úsměvem, lehce rozcuchanými vlasy a dobrou náladou. Na mopedu.

Píší o něm, že je žralok. Když potkáte skutečně bohatého člověka, který točí miliardy, očekáváte arogantního blba. Minimálně Rolls Royce s vlastním řidičem. To přesně Tomáš není. Sází na lidi, efektivitu a jasnou řeč. Víte, na čem jste.

V tomto podcastu Vám s Tomášem prozRADIMe, jak se dostane firma do průšvihu a co jsou největší pasti. O koho nesmíte přijít a proč musíte hledět na jméno, značku, produkt, odbornost.

PoRADIMe Vám, jak vybudujete kariéru, jak se dostanete k Tomášovi do firmy a jak poznáte, že máte ve firmě problém.

Tomáš je pro mě jeden z mála skvělých vypravěčů příběhů. Mluví o rodině, o byznysu – když s ním sedíš na kávě, vypráví se zaujetím, jak je pro něj každý zaměstnanec důležitý. Do firem, ve kterých je obrovský problém, investuje ze své kapsy stovky milionů a vypadá, že se tím netrápí.

Neztrácí čas slepými uličkami a tlacháním o ničem. A ve mně si tímto vším získal fanouška.

RADIM Vám: podívejte se na manažery kolem sebe a porovnejte je s Tomášem. Dojdete ke stejnému závěru: Tomáš není manažer. Je lídr.
Poslechněte si podcast a uslyšíte proč.

Podcast je možno sledovat na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

Zpět na přehled