Natland staví investiční apartmány na golfu

8.11.2021

Investiční skupina Natland dál rozvíjí oblast jižního okraje Prahy na Zbraslavi a v Lipencích. Aktuálně zde začala s výstavbou 33 luxusních apartmánů poblíž golfového hřiště Prague City Golf. Poprvé jsou nemovitosti podnázvem Prague City Golf Apartments nabízené k prodeji s možností jejich dalšího pronájmu, který jako komplexní službu s dalším doplňkovým servisem zajistí pro kupce provozovatel sousedícího golfového areálu, kde vyroste nová klubovna se zázemím a restaurací.

Nový a netradičně pojatý projekt, za jehož dodavatele Natland vybral společnost Strabag, nabídne přes tři desítky apartmánů ve velikostech 1+kk až 4+kk. Architektonickou podobu a promyšlený design mu dala kancelář med:pavlík architekti, s níž Natland již v minulosti spolupracoval na jednom z úspěšných projektů. „Zadání projektu i lokalita je specifická a tito architekti jej vystihli nejlépe. Je to trochu jiný projekt než ostatní, kombinuje aktivní život poblíž golfu, přesto v domáckém prostředí, s dokonalým soukromím, které je obklopené zelení, s další vizí developera i architektů v druhém plánu. V místě máme další záměry a je přínosné, když se vše spojí dohromady a výstavba posune lokalitu zase o kus dál,“ uvedl Karel Týc, managing partner Natlandu zodpovědný za development.

Rozvoj území Lipenců a Zbraslavi je jednou z ambicí skupiny Natland, která se snaží investicemi a postupnou kultivací nad rozvojovými plány pozvednout lokalitu a zpříjemnit život pro obyvatele. „Do území jsme již investovali přes 360 milionů korun a počítáme v budoucnu s dalším významným navýšením. Dosud jsme v Lipencích dokončili a předali 43 bytů a 19 rodinných domů, vybudovali novou komunikaci, vytvořili nová veřejná parkovací místa, veřejně přístupný vnitroblok s dětským hřištěm, přispěli jsme na novou čističku odpadních vod a podporujeme místní sportovní klub i zdejší základní školu,“ dodal Karel Týc.
Ke komplexnímu rozvoji lokality přispěje i připravované rozšíření zbraslavského golfového hřiště a nová sportovní klubovna s moderním, nejen sportovním zázemím, včetně očekávané restaurace pro všechny obyvatele a návštěvníky lokality.

Komplex Prague City Golf Apartments patří k jednomu z pěti nových projektů, k jejichž přípravě či realizaci skupina Natland v letošním roce přistoupila. Od začátku roku již prodala sto bytových a nebytových jednotek či rodinných domů, úspěšně dokončila a předala byty a domy v dalších projektech.

Zpět na přehled