Nejen o zachraňování firem hovoří Tomáš Raška v rozhovoru pro CzechCrunch

9.11.2021

Tomáš Raška nechtěl být žádný módní guru, jak s úsměvem říká, když vypráví o tom, jak za poslední dva roky zachránil krachující e-shop Zoot a následně k němu přikoupil několik dalších internetových obchodů s oblečením. Šlo ovšem o výhodou ekonomickou koupi, a tak se v poslední době o jeho investiční skupině Natland mluvilo právě zejména v souvislosti se Zootem. V módě chce Raška i nadále zůstat, ale rozvíjet by ji dál měl s novým strategickým investorem. A věnuje se i dalším aktivitám.

Ve velkém rozhovoru poprvé více odhaluje budoucí plány pro internetovou módní skupinu, již pod hlavičkou Natlandu postavil. Zoot nejprve propojil s plzeňským e-shopem Differentem, který prodává do celé Evropy. Tím získal na palubu nového šéfa Milana Poláka a letos pak do společného podniku připojili ještě obchody Bibloo a Urbanstore. Teď jednají o vstupu investora, který by měl dál řídit jejich rozvoj.

Pokračování a samotný rozhovor s Tomášem Raškou, zakladatelem a majoritním vlastníkem skupiny Natland, čtěte na stránkách Czech Crunch. (https://cc.cz/natland-chce-do-zootu-pustit-investora-ale-neodchazi-jeho-zachrana-byl-asi-nas-nejslozitejsi-pripad-rika-tomas-raska/)

Zpět na přehled