Vánoční dárky Natlandu mají inspirovat

23.12.2020

Stejně tak jako v Natlandu věříme, že “Investice nejsou jen peníze”, věříme, že Vánoce nejsou pouze dárky. Alespoň ne ty hmotné. Proto jsme znásobili částku, za kterou bychom našim obchodním partnerům pořídili tradiční dárek, a darovali jsme pomoc. I díky našim partnerům.

V právě končícím roce 2020 jsme si všichni zřejmě uvědomili, že největší cenu má zdraví, čas strávený s nejbližšími a péče o ně. O společné chvíle se svými příbuznými často přišli lidé v domovech seniorů, kteří museli kvůli svému bezpečí zůstat týdny bez blízkého kontaktu. Více než dvěma stovkám z nich z Domova pro seniory v pražských Kobylisích jsme zakoupili špičkový EKG Holter, díky němuž bude péče o jejich zdraví o něco jistější.

Bezpečněji se snad budou moci cítit i samoživitelky, kterým covid ještě ztížil jejich už tak složitou situaci. Ve spolupráci s dobročinnou organizací Klub svobodných matek jsme pomohli se zaplacením nájmu mnoha z nich, prostřednictvím Člověka v tísni jsme zase pomohli matkám, které kvůli nedostatku nahrazují dětem sunar ve vodě rozmíchanou moukou.

Děkujeme vám, že jste spolu s námi uvěřili, že Vánoce nejsou pouze dárky. Ty naše, a vlastně už i vaše, budou pomáhat nejen o svátcích.

Zpět na přehled