Vyjádření skupiny týkající se společnosti Digital People

6.10.2021

Vyjádření skupiny Natland ohledně informací o prodeji Digital People

Investiční skupina Natland nekomentuje nedokončené transakce a s ohledem na probíhající procesy nemůže sdělit nic konkrétního. Nicméně na základě informací, které se objevily v médiích ohledně možného prodeje společnosti Digital People a interpretaci oznámení ÚOHS, může potvrdit jednání se společností Across o strategickém partnerství.

„Probíhající jednání nekomentujeme, ale v rámci online businessu vidíme velký potenciál a chtěli bychom v rychle rostoucím segmentu zásadně posilovat, ať už v rámci naší stávající struktury anebo v partnerství se silnými a zkušenými hráči evropského významu,“ uvedl Julius Strapek, zakladatel skupiny Across.

Skupina Across působí na Slovensku už dvacet let, jako finanční investor se angažuje v několika oblastech, především turismu a hotelnictví, zdravotnictví, realitách, energetice a online. Across je také spoluvlastníkem skupiny CS Apparel Group, která je výhradním distributorem americké značky sportovního oblečení Under Armour, na obou trzích zastřešuje i americký brand oděvů a doplňků GAP. Kromě toho skupina vyrábí a distribuuje českou značku oděvů SAM73 Apparel.

O dalším vývoji bude Natland informovat ve správný čas prostřednictvím tiskové zprávy.

Zpět na přehled