Natland podpořil charitativní projekt "Doma je doma"

Společenská odpovědnost a pomoc potřebným nejsou pro nás v investiční skupině Natland pouze slova. Bereme to jako přirozenou součást firemní kultury a část finančních prostředků vracíme společnosti, kde žijeme a podnikáme. „V Natlandu věříme, že „Investice nejsou jen peníze“, ale - mimo jiné - že „Investice je péče“, kterou věnujeme projektům, na nichž se podílíme. Ti, kteří se starali o nás, pečovali, si zaslouží péči i nadále. Vdečíme jim za to, kde jsme a jací jsme. Proto jsme pomohli rádi,“ říká David Manych, partner skupiny Natland. 

Podpořili jsem projekt Charity Praha 7 nazvaný „Doma je doma aneb adoptuj si babičku“ a nastartoval jej nadační fond Agora 7, který aktivně podporuje různorodé projekty a místní organizace v sedmé městské části Prahy a snaží se především o zajištění kvalitního života v seniorském věku. Šek symbolicky převzaly z rukou partnera skupiny Natland Davida Manycha ředitelka organizace Charita Praha Holešovice Jana Fajstavrová a její zástupkyně Veronika Fajstavrová a věnovaná částka zajistí osamělým seniorům nutnou péči v jejich domácím prostředí. „Často se o sebe již postarat nedokáží, anebo nemají dostatek prostředků, aby si péči mohli dovolit. Mnohdy jim po zaplacení všech povinných částek zbývá na den třeba 50 korun,“ uvedla Jana Fajstavrová.  

----------------- 

Natland 
Investiční skupina Natland je aktivní investor a developer působící na českém i slovenském trhu. Investuje do středně velkých firem a výnosových nemovitostí, staví rezidenční a polyfunkční objekty. Je expertem na krizový management společností, které se ocitnou v problémech a poskytuje také specializované finanční služby. Natland byl založen v roce 2002 Tomášem Raškou a v současné době má další tři partnery: Karla Týce, Davida Manycha a Janu Sečkářovou. 

Kontakt pro média: 
Hana Filipová 
Head of Marketing & Communication 
hana.filipova@natland.cz 
+420739500844