Rezidence Harfistka Projektem roku 2020 podle odborné poroty

Rezidenční developerské projekty investiční skupiny Natland oceňují nejen spokojení klienti a široká veřejnost. Nejnovější projekt "Rezidence Harfistka" získal nejprestižnější titul "Realitní projekt roku 2020" od odborné poroty.

Realitní projekty Natlandu patří nejsou žádným nováčkem mezi Realitními projekty roku. Různé etapy velkého projektu Čakovický park byly například v minulosti oceněny mnohokráte. Velké nadšení sbírala zejména u široké veřejnosti. Projekt Bubeneč Gardens byl oceněn jako Realitní projekt roku 2018 Cenou architektů. 

Rezidenci Sedmikráska se dostalo ocenění Realitní projekt roku 2019 dle odborné poroty, a nyní tedy Rezidence Harfistka hned v následujícím roce potvrzuje úspěšnou sérii developerských projektů Natlandu. V této části Prahy nyní nelze najít oceňovanějšího developera. 

Tímto oceněním se tak Harfistka přidává po bok projektu Bubeneč Gardens coby druhého Realitního projektu roku Natlandu, který má v současnosti jednotky stále ještě v prodeji. 
Polyfunkční dům Harfistka se skládá z bytů, ateliérů i studií různých rozměrů a dispozic. Bydlení svých snů si tak mohou vybrat jak jednotlivci, tak celé rodiny. Vysočany jsou navíc atraktivní čtvrtí s plejádou různorodých možností, od multifunkční arény přes obchodní centra až po prestižní školy. Polyfunkční dům Harfistka je v centru dění s výbornou dopravní dostupností a přitom daleko od turistického ruchu velkoměsta.

Natland, investiční skupina

Investiční skupina Natland se zaměřuje na investování do majetkových účastí ve středně velkých podnicích a do rezidenčního developmentu na českém a slovenském trhu. Její specializací jsou společnosti ve složité ekonomické situaci, takzvané distressed assets. Čistý zisk skupiny v roce 2019 dosáhl více než 169 milionů korun, hodnota majetkových účastí téměř sedmi miliard korun. Ke konci roku 2019 skupina ve všech svých společnostech zaměstnávala 650 lidí a obsluhovala 54 tisíc zákazníků.  
Skupina byla založena v roce 2002 Tomášem Raškou a v současné době má další tři partnery: Janu Sečkářovou, Karla Týce a Davida Manycha.