Accountant

Mám zájem o poziciZpět na výpis pozic

O Natlandu

Jsme investiční skupina působící primárně na českém a slovenském trhu. Kapitál investujeme především do středně velkých firem, strategicky se zaměřujeme na oblast energetiky a nemovitostí – rezidenčních a multifunkčních. Spravujeme majetek vlastní, svých akcionářů a kvalifikovaných investorů prostřednictvím specializovaných investičních fondů. Naší konkurenční výhodou je expertiza v oblasti krizového managementu firem ve složitých situacích.

Rozšiřujeme náš tým a rádi přivítáme nového kolegu/ kolegyni se znalostmi financím, účetnictví. Určuje nás přizpůsobivost a flexibilita, prostředí je velmi dynamické, a to očekáváme i od členů týmu. Propojení všech složek finančního oddělení s ostatními sekcemi je pro naši skupinu zásadní, jde o klíčové součásti všech našich projektů. Větší propojení dává další rozměr naší práci, kterou chceme více zefektivnit, včetně samotných procesů a kompetencí.

Co Vás čeká? 

Co  očekáváme od Vás? 

Co  Vám můžeme nabídnout?

Chcete se k nám přidat a zajímá Vás práce pro investiční skupinu Natland?

Dejte nám o sobě vědět. Ideálně nám zašlete Váš motivační dopis a životopis.
Ondřej Soukup si s nadšením přečte, co byste u nás chtěli dělat a co Vás naplňuje v práci i v životě a ozve se Vám co nejdříve.

  Jméno *

  Příjmení *

  Email *

  Telefon *

  Váš životopis

  Motivační dopis

  Vzkaz

  Napište nám. Těšíme se!

  Napište nám. Těšíme se!

  Ondřej Soukup

  Chief Operations Officer

  jobs@natland.cz