Investment Analyst – Real Estate

Mám zájem o poziciZpět na výpis pozic

Proč právě my – o investiční skupině Natland

Jsme investiční skupina působící primárně na českém a slovenském trhu. Kapitál investujeme především do středně velkých firem, strategicky se zaměřujeme na oblast energetiky a nemovitostí – rezidenčních a multifunkčních. Spravujeme majetek vlastní, svých akcionářů a kvalifikovaných investorů prostřednictvím specializovaných investičních fondů. Naší konkurenční výhodou je expertiza v oblasti krizového managementu firem ve složitých situacích.

Rád/a analyzujete příležitosti, baví Vás čísla a v Excelu jste excelentní? Zajímají Vás zákoutí nemovitostního trhu a umíte je objevovat? Do teamu hledáme investičního analytika, jehož úkolem bude zastřešení portfolia investic v segmentu nemovitostí. V oblasti analýz nejen nemovitostních příležitostí se budete podílet na všem – od nápadu, přes zpracování až po prezentaci, realizaci a vyhodnocení. Pokud hledáte skutečně zajímavou a různorodou práci, která Vás každý den profesně posune o kus dál, pak věříme, že spolupráce s námi je pro Vás ideální.

Co by vás čekalo?

Rádi vás uvítáme, pokud:

Co můžeme nabídnout 

Chcete se k nám přidat a zajímá Vás práce pro investiční skupinu Natland?

Dejte nám o sobě vědět. Ideálně nám zašlete Váš motivační dopis a životopis.
Ondřej Soukup si s nadšením přečte, co byste u nás chtěli dělat a co Vás naplňuje v práci i v životě a ozve se Vám co nejdříve.

  Jméno *

  Příjmení *

  Email *

  Telefon *

  Váš životopis

  Motivační dopis

  Vzkaz

  Napište nám. Těšíme se!

  Napište nám. Těšíme se!

  Ondřej Soukup

  Chief Operations Officer

  jobs@natland.cz