Energie vložená do týmu je pro nás jednou z nejdůležitějších investic.

Budujeme spolupracující týmy se schopnými lídry. Hledáme týmové hráče, kteří vytváří dobrou pracovní atmosféru a srdcaře pro projekty, do kterých jsme vložili obrovský kus energie a nadšení. 

Pokud bychom o Vašich kvalitách měli vědět i nad rámec volných míst, pošlete nám svůj životopis na jobs@natland.cz.

Jsme společensky odpovědná firma, která se soustředí na smysluplnou práci, férové jednání a spolupráci v týmu. 

1 / 5
NATLAND cítil můj potenciál

Jan Džbánek

Chief Analyst

NATLAND cítil můj potenciál

V corporate finance se pohybuji už více než deset let. Až poslední čtyři roky ve skupině Natland však moje kariéra dostala spád. Vedle významných akvizičních projektů jsem zodpovědný za vedení týmu investičních analytiků a jako teamleader získávám zcela nové zkušenosti. Svému týmu teď mohu pomáhat růst tak, jako Natland pomohl v profesním růstu mně.

V NATLANDU uplatním znalosti a rozšířím je

Katerina Dorubec

Senior Credit Analyst

V NATLANDU uplatním znalosti a rozšířím je

Již řadu let působím v oblasti financí. Během této doby jsem pracovala v několika odvětvích – energetika, stavebnictví a telekomunikace. Získala jsem rozsáhlé zkušenosti související s řízením Cash Flow, financováním/zdrojováním businessu a finanční analýzou. Jsem ráda, že mohu v Natlandu uplatnit své znalosti z předchozí praxe, ale díky velkému množství zajímavých projektů z různorodých odvětvích i získávat nové dovednosti a neustále rozšiřovat své obzory.

NATLAND mě zapojil hands-on přístupem

Ondřej Bala

Investment Analyst

NATLAND mě zapojil hands-on přístupem

Ve většině firem nějakou dobu trvá, než se čerstvě promovaný člověk dostane k něčemu zajímavému. Výhodou dobře stmeleného analytického týmu v Natlandu je, že vás ihned zapojí principem hands-on do práce na konkrétních projektech. Najednou zjistíte, že se učíte násobně rychleji, než na vysoké škole, a že vám Natland dal příležitost posunout se mnohem dál, než je dnes většina mých spolužáků.

V NATLANDU není o nové výzvy nouze

Simona Káčerková

Head of Controlling

V NATLANDU není o nové výzvy nouze

Z pohledu účetní a finanční odbornosti považuji práci v investiční společnosti za skvělou příležitost, jak zúročit předchozí zkušenosti z auditu a finančního controllingu. V auditu má člověk možnost nahlédnout do činnosti mnoha firem z nejrůznějších odvětví a v krátkém čase se pro danou potřebu zorientovat. V controllingu mě zaujalo propojení financí s businessem, jiný pohled na účetní data a jejich využití s pohledem vpřed raději než s ohledem zpět. Obě tyto role se mi daří v Natlandu ideálně propojit. Díky několika rokům praxe dokáži v menším kolektivu fungovat samostatně, hledat efektivní řešení a dělat každodenní rozhodnutí v oblastech, za které nesu odpovědnost. Moji kolegové, projektoví manažeři, jsou kreativní a naše projekty jsou každý jiný, takže o nové výzvy a rozšiřování obzorů není nouze.

NATLAND je skvělým místem k rozvinutí kariéry

David Manych

Partner

NATLAND je skvělým místem k rozvinutí kariéry

Natland mi během pěti let mého působení poskytl všechno, co jsem potřeboval – pevné vedení, zdroje i důvěru. Z finančního ředitele jsem se stal investičním partnerem společnosti. Obklopují mě lidé z různých profesních prostředí a díky nim jsem v mém oboru získal novou perspektivu a pochopení.